Zpět nahoru

Ztěž si proces psaní aneb květnová #printintinvýzva

Martina 30/04/2021 0 komentářů

Dubnový měsíc utekl zase jako voda a už tu máme květen a s ním i nové téma naší pravidelné printintin výzvy.

Tento měsíc jsme vymyslely pěkný oříšek. Já sama mám ráda nové výzvy a změnu rutiny, protože mě to vždy donutí uvědomit si, že ne vše přichází snadno, a dané věci si pak více cením nebo mě to vyhodí z komfortní zóny a já se zase dozvídám něco nového o sobě. A tak jsem přemýšlela, jak si trochu okořenit a změnit proces psaní a kreslení. A napadlo mě, co si takhle proces ztížit nějakou zábavnou překážkou. A to je i úkol na tento měsíc – ztežte si proces psaní/kreslení zábavnou překážkou. ⚙️ Ať už je to třeba zavázání očí, psaní levou rukou, psaní nohou, umístění závaží na tužku, psaní zrcadlově obráceně nebo vzhůru nohama, zprava do leva, kreslit/psát ve stojce, zkuste cokoliv, co vás napadne, jen ať to není snadné. ??‍♂️

Já zkoušela psát oběma rukama najednou a se zavázanýma očima. A řeknu vám, že jsem se u toho pěkně nasmála, podívejte se na video ze psaní k nám na Instagram. ✍️?

 

Nahrajte nám váš proces psaní/kreslení . Na splnění máte zase měsíc – kreslit můžete až do čtvrteční půlnoci 27. 5. 2021. Tak hurá do toho!

A nezapomínejte – lepší se ukázat nedokonalí, než se neukázat vůbec.

Dubnová výzva

V dubnovém měsíci jsme jsme tvořili analogově a pro sebe. Něco, co nás vždy lákalo, ale čas a povinnosti nám v tom bránily. Tady jsou krásné kresby, které jste vytvořili.

Tenhle měsíc bylo extra těžké vybrat jedno dílo, protože, upřímně, podle čeho vůbec takové dílo vybrat, když tvoříme pro sebe a ne podle nějakých pravidel? Všichni jste zadání splnili a našli si chvilku na tvoření a vystoupení z komfortní zóny zkoušením jiného nástroje, než na který jste zvyklí. A tak jsme se rozhodly, že všechna díla z tohoto měsíce vyhrávají a postupují do finálního slosování o printinový balíček. Jsme moc rády, že jste si našli chvilku pro sebe, pro odpojení a pro analogové tvoření. Takže tímto gratulujeme vám všem a doufáme, že si takových chvilek a zkoušení nových nástrojů dopřejete více a častěji! 🙂

Jak se zapojím?

Pro nově přicházející, ještě v rychlosti zopakujeme pravidla #printitninvýzvy a jak se do ní zapojit.

Každý poslední pátek v měsíci vyhlašujeme nové téma úkolu na příští měsíc. Do výzvy se zapojíte jednoduše, stačí vytvořit dílo dle aktuálního zadání a pak ho jen sdílet na Instagramu s hashtagem #printintinvyzva. Nezáleží na tom, jestli budete kreslit digitálně nebo analogově, ani jestli se budete držet jen psaní nebo zapojíte své ilustrátorské dovednosti, hlavní, že budete tvořit a cvičit!

Aktuální zadání výzvy zveřejníme vždy nejprve na naší Facebookové skupině, dočtete se o něm ale i na Instagramu a na blogu. Na tvoření budete mít celý měsíc – kreslit můžete až do čtvrteční půlnoci před vyhlášením nového tématu.

Protože sdílet svou tvorbu a jít tak ‘s kůží na trh’ může být někdy těžké, rozhodly vaši píli a odvahu odměnit malou soutěží. Každý měsíc vybereme ze všech děl jedno naše nejoblíbenější, které postoupí do finálního slosování o letteringový balíček. Na konci roku poté pošleme balíček jednomu z vás. Společně s vyhlášením nového úkolu vyhlásíme i výherce výzvy úkolu minulého měsíce, který postupuje do slosování. Vše vyhlašujeme, jak na blogu, v naší Facebookové skupině, tak i na Instagramu, kde zároveň nasdílíme i naše další oblíbené výtvory.

Těšíme se na vaše výtvory!

Za printintin zdraví,
Anička

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *