Zpět nahoru

Žádné prázdné místo před námi není v bezpečí, takže jestli potřebujete popsat sešity, obálky, cedule, zdi či cokoliv dalšího, rozhodně jste narazili na ty pravé. Podle Vašich požadavků a náročnosti práce (ilustrace, použité materiály, popisované plochy, času…) se domluvíme na ceně. Napište nám nezávazně svou představu. Rády se s vámi domluvíme na schůzce a všech detailech.

Portfolio pro vás připravujeme

Specializujeme se na propojení ilustrace s letteringem a moderní kaligrafií. Prohlédněte si, na čem jsme už měly tu čest spolupracovat.

Faq

Jak bude zakázka probíhat?

01

Zadání

Na začátku spolupráce od Vás zjistíme všechny důležité informace o projektu a Vaší představě. Pošlete nám pro inspiraci obrázky, fotky nebo odkazy na naše produkty, které Vás oslovily, ať lépe zjistíme, co se vám líbí. Zároveň potřebujeme vědět, kolik kousků produktu poptáváte a do kdy potřebujete mít vše hotové.

02

Nezávazná kalkulace

Poté, co jsme se domluvili na zadání, můžeme celý projekt nacenit. Potřebujeme znát každý detail, protože při výrobě i zdánlivé maličkosti můžou činit velký cenový rozdíl. Pokud pro vás bude částka příliš nákladná, rády poradíme s levnějšími alternativami výroby, které by se daly využít.

03

Jdeme kreslit

Po odsouhlasení podmínek a uhrazení zálohové faktury se pouštíme do kreslení. Na začátek posíláme více návrhů, ze kterých si vyberete ten, který se Vám líbí nejvíce, a na tom pak společně formou zpětných vazeb pracujeme až do Vašeho: „Ach, to je ono!”

04

Finále

Jakmile jste s finální verzí spokojeni, připravíme ji do potřebných rozměrů a formátů a pustíme se do tisku.

Jak je to s platbou?

Je vždy nutné počítat s tím, že po schválení nacenění z Vaší strany a před začátkem samotného navrhování fakturujeme 40 % z celkové částky jako zálohu. Zbytek částky doplatíte až po tom, co obdržíte finální produkt a potvrdíme si, že jste s výsledkem spokojeni.

Co o nás říkají naši klienti

Bára Čechová
Manufaktura
Milé, nápadité a šikovné dámy „Printintinky“, jak jsme si je u nás v Manufaktuře s radostí pojmenovali, pro naše kosmetické prodejny vymyslely překrásné, originální a poutavé návrhy valentýnských a vánočních výloh s výraznými prvky letteringu, které díky své hravosti a estetice u našich zákazníků sklidily velký úspěch.

Bára Čechová

Kreativní ředitelka

Tatiana Šolaja
Loono
Výsledkem milé spolupráce s printintin bylo vždy krásné grafické zpracování diáře, které spolu s ilustracemi zhmotnilo myšlenku Loono kampaní a oslovilo spoustu našich příznivců. Fanoušci si na něm chválí minimalistickou grafickou úpravu, typografii, rozložení a kvalitní papír. To jsou také důvody, proč se stal diář hned 3 roky po sobě jedním z nejprodávanějších produktů v našem charitativním e-shopu.

Tatiana Šolaja

Office Manager

Tereza Nagyová
Nejsem Tabu
Spolupráce s holkami z printintin jsme si velice užili a byli nadšení jejími výsledky. Stačilo pouze načrtnout naši představu a brzy dorazily originální a graficky krásně zpracované návrhy, ze kterých jsme si okamžitě vybrali. Můžeme vřele doporučit!

Tereza Nagyová

Zakladatelka

Aneta Martinek
#HolkyzMarketingu
S holkami z Printintin to byla radost spolupracovat. Vždycky nám vyšly vstříc, vytvořily nám boží design a pomohly nám tak dotáhnout náš první merch. Děkujeme za to <3

Aneta Martinek

Co-Founder

Nenašli jste odpověď na váš dotaz či máte speciální přání?