Zpět nahoru

Workshopy

Kurz krasopsaní a moderní kaligrafie pro začátečníky

Chcete si umět nadepsat sešit tak krásně, že ho bude každý obdivovat? Naučíme Vás to!

Svou lásku k ručnímu písmu chceme šířit dál, a tak Vás zveme na workshop, ve kterém ovládnete základy moderní kaligrafie a krasopsaní.

Podělíme se s Vámi o užitečné tipy a triky, které jsme získaly během několika let praxe, vyzkoušíte si různé techniky a práci s více druhy brush penů a odnesete si spoustu inspirace a motivace k dalšímu rozvíjení této krásné tvořivé činnosti.

Své umění můžete dál využít pro vlastní kreativní projekty od zkrášlování cedulek na dárky, přes výrobu přáníček nebo vlastních typografických plakátů až po kreativní tvorbu sešitů a deníků. V ceně jsou zahrnuty i materiály na další cvičení na doma a také si odnesete drobné dárečky z naší tvorby.

Náplň kurzu

Teorie vše
jenom ne nudná

Na začátku workshopu si vysvětlíme nejdůležitější pojmy. Dozvíte se, jaký je rozdíl mezi letteringem a kaligrafií, a naučíte se základní pravidla, která je nutné (ne)dodržovat.

Trénink
prvních tahů

Ty jsou pro psaní nezbytné. Budeme mít pro Vás připraveno několik druhů psacích potřeb, které si vyzkoušíte, abyste zjistili, které Vám vyhovují nejvíce.

Nácvik písmen abecedy

Z prvních tahů společně poskládáme písmenka celé abecedy. Připravily jsme pro Vás i spoustu podkladů, které si odnesete na domácí procvičování.

Vlastní pohled
a záložka

Naučíme Vás spojovat písmenka do slov a společně si vytvoříme pohled a záložku do knihy, které Vám zůstanou jako památka na první tahy brush penem.

Vypsané termíny

Momentálně nemáme vypsané žádné termíny. Pro informace o nových termínech sledujte naše sociální sítě nebo odebírejte náš newsletter (níže).