Zpět nahoru

Vyhlášení printintin výzvy

Anna 03/02/2022 0 komentářů

Vánoce utekly lusknutím prstu, nový rok už je v plném proudu a než jsme se stihly rozkoukat, tak už je začátek února. Já vážně nevím, jak je možný, že ten čas tak rychle letí. 👀

Ale co už, stěžovat si umí každý a nás čekají důležitější věci. A to vyhlášení naší printintin výzvy, která se udála minulý rok.

A jaké to bylo

Než ale samotného vítěze vyhlásíme, pojďme se nejprve na všechna výherní díla z jednotlivých výzev.

Únor

Únorová výzva se točila okolo barev, konkrétně kolem jedné palety o pěti barvách. Jejím výtězem se stala Veronika a její P. Rintintýna (@konataduvallon).

Březen

V březnové výzvě jsme oprašovaly staré výtvory z vašich šuplíků a archivů. A jeden takový astronautovský vítězně oprášila Lina (@skorobogatchenkolina).

Duben

V dubnovém měsíci jsme jsme tvořili analogově a pro sebe. Něco, co nás vždy lákalo, ale čas a povinnosti nám v tom bránily.

Všechna díla z tohoto měsíce postoupily do finálního slosování, protože všichni zadání splnili – našli si chvilku na odpojené analogové tvoření a to jsme chtěly ocenit, protože ne vždy se nám s těmi všemi povinnostmi v životě to povede.

Květen

V květnovém měsíci jsme jsme si ztěžovali proces psaní/kreslení zábavnou překážkou. Magdaléna kreslila se zavřenýma očima a vytvořila skvělou trendy ilustraci, která by se klidně mohla tisknout na trička.

Červen

Červen se v printintinu nesl ve znamení cestování, protože jsme společně s nakladatelstvím CooBoo vydali cestovní deník. A tak i výzva nahodila cestovatelský kabátek a společně s Barčou jsme se přenesly na její oblíbené místo u západu slunce.

Červenec

V červenci jsme psali a kreslili jedno písmeno abecedy. Gabčino rozkvetlé áčko si naše srdce získalo hned.

 

 

Srpen

Srpen byl o písničkách a psaní jejich textů, ale taky o prázdninách a všichni jsme si dali od výzvy volno 🙂

 

 

Září

V září jsme dokreslovali do fotky cokoliv, co nás napadlo a naše fantazie tam viděla. U Kamily rozkvetlo spoustu kytek, které ji dostaly až do finále.

 

 

Říjen

V říjnové výzvě jsme překreslovali/přepisovali z předlohy, ale svým vlastním stylem, neboli trend draw in your styleIvin podzimní déšť akvarelem nás úplně uchvátil a i pomohl přečkat ty chmurné deštivé dny.

 

 

Listopad

V listopadové výzvě jsme kreslili podle barevné palety a přidávali listí do naších výtvorů. U Káťi podzimní procházky jsme se hezky zasmáli, je dobré si srovnat priority.

 

 

Prosinec

V prosinci jsme kreslili svetry a zdobili je vánoční tématikou. Ale protože většina z nás honila dárky na poslední chvíli a pekla cukroví, tak na kreslení času nezbylo a toho kolo je bohužel bez vítězů.

 

 

A vítězem se stává

Jako vítěze naší printintin výzvy jsme vybrali Ivu a její draw in my style slečnu v podzimním dešti. Tímto moc moc gratulujeme a posíláme printintinovský balíček plný sešitů, samolepek a dalších papírenských nezbytností, které se určitě budou hodit pro další kreatění 🙂

Všechna díla z celé výzvy naleznete na Instagramu pod hashtagem #printintinvyzva.

Všem ostatním bychom chtěli moc poděkovat za účast. Ačkoliv bychom chtěly odměnit všechny z vás, protože printintin výzva pro nás nebyla nikdy o výhrách a prvních příčkách kreslících žebříčků, ale hlavně o kreativním procvičování. A to jste všichni splnili na jedničku. Nakonec je kreativita, umělecké dovednosti i samotné psaní jen a jen o procvičování. Říká se, že je potřeba do svého hobby vložit deset tisíc hodin, než se člověk stane mistrem. A ačkoliv na “mistry” moc nevěříme, protože perfekcionismus je jen mýtus a člověk roste stále, tak s pravidelným procvičováním souhlasíme, je potřeba ty hodiny do toho dát. A tak hurá do dalšího procvičování a uvidíme se brzy.

Za printintin zdraví,
Anička

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *