Zpět nahoru

Navrhneme Vám svatební oznámení, jmenovky, menu, děkovné kartičky, svatební alba, webové stránky a další svatební produkty, tak aby krásně dotvořily váš velký den. Vybrat si můžete buď jeden z předpřipravených svatebních designů nebo společně dáme dohromady Váš osobitý design na míru, abyste měli přesně to, co jste si vysnili.

Portfolio pro vás připravujeme

Specializujeme se na propojení ilustrace s letteringem a moderní kaligrafií.

Faq

Jak bude zakázka probíhat?

01

Zadání

Na začátku spolupráce od Vás zjistíme všechny důležité informace o projektu a Vaší představě. Pošlete nám pro inspiraci obrázky, fotky nebo odkazy na naše produkty, které Vás oslovily, ať lépe zjistíme, co se vám líbí. Zároveň potřebujeme vědět, kolik kousků produktu poptáváte a do kdy potřebujete mít vše hotové.

02

Nezávazná kalkulace

Poté, co jsme se domluvili na zadání, můžeme celý projekt nacenit. Potřebujeme znát každý detail, protože při výrobě i zdánlivé maličkosti můžou činit velký cenový rozdíl. Pokud pro vás bude částka příliš nákladná, rády poradíme s levnějšími alternativami výroby, které by se daly využít.

03

Jdeme kreslit

Po odsouhlasení podmínek a uhrazení zálohové faktury se pouštíme do kreslení. Na začátek posíláme více návrhů, ze kterých si vyberete ten, který se Vám líbí nejvíce, a na tom pak společně formou zpětných vazeb pracujeme až do Vašeho: „Ach, to je ono!”

04

Finále

Jakmile jste s finální verzí spokojeni, připravíme ji do potřebných rozměrů a formátů a pustíme se do tisku.

Jak je to s platbou?

Je vždy nutné počítat s tím, že po schválení nacenění z Vaší strany a před začátkem samotného navrhování fakturujeme 40 % z celkové částky jako zálohu. Zbytek částky doplatíte až po tom, co obdržíte finální produkt a potvrdíme si, že jste s výsledkem spokojeni.

Co o nás říkají naši klienti

Vita & Jirka
Holky z printintin jsem potkala na marketu malých designerů. Zrovna jsem vymýšlela svatební oznámení a jejich styl byl přesně podle mých představ. Navíc se mi zamlouvala jejich vstřícnost a nadšení. Z naší spolupráce nakonec vzniklo přátelství a printintin pro mne navrhoval nejen svatební tiskoviny, ale i oznámení narození miminka.

Kačka & Petr
Naprosto dokonala spolupráce! Printintin nám navrhovala veškerou grafiku na nasi svatbu a musím říct, ze jsme si nemohli vybrat lépe! Od té doby věřím v telepatii, protože naše představy holky předčily asi o tisíc procent.

Natalia & Jan
Na Printintin jsme narazili na Mint Marketu a hned jsme věděli, že chceme svatební pozvánky v jejich stylu. Komunikace probíhala skvěle a společně jsme ladili vzhled a celkovou podobu. Výsledkem byly krásné a originální pozvánky, které nadchly nás a naše hosty.
Natalia a Honza

Stella & Jošt
Printintin jsme oslovili s prosbou o pomoc se svatebními oznámeními poměrně na poslední chvíli. Moc jasnou představu jsme neměli. Vyměnili jsme si pár zpráv a musím říct, že na základě jen pár indicií nás holky odhadly skvěle. Oznámení měla velký úspěch. Moc děkuji za rychlou pomoc. Naše svatební oznámení byla originální a šitá nám na míru.

Nenašli jste odpověď na váš dotaz
či máte speciální přání?