fbpx

Služby

Produkty na míru

sluzby

Potřebujete navrhnout zcela individuální design produktů pro Vaši firmu? Sháníte osobitý merch s ručně tvořeným písmem nebo ilustrací? Vyrobíme pro Vás sešity, zápisníky, diáře, samolepky či jiné produkty jako šité na míru Vašim požadavkům.
Cena produktů se bude odvíjet zejména od počtu objednaných kusů, použitých materiálů a náročnosti na výrobu. Kromě sešitů a dalších papírenských produktů nabízíme i celou řadu grafických služeb. Stačí si jen vybrat z naší nabídky níže. Pro bližší informace nám zašlete nezávaznou poptávku, rády si s Vámi dáme individuální schůzku a domluvíme se na všech detailech.

Grafické práce a další služby

Brand Identity


Potřebujete nové logo nebo jen zmodernizovat to nynější? Jsme jedno ucho! A že jen logo nestačí? Navrhneme pro Vás design celé firemní identity – od loga přes firemní tiskoviny až po jiné vychytávky, jakými může být razítko či firemní sešit.


Lettering a kaligrafie


Ručně psané písmo je naší specializací a jeho využití nemá konce! Už jsme popsaly sešity, diáře, tašky, kavárenské menu, tabule nebo třeba placatky. A co byste chtěli popsat Vy?


Print


Potřebujete zpropagovat svou firmu nebo pořádanou akci? Umíme navrhnout plakát, leták, nálepky, obalový design a mnoho dalšího.


Něco jiného


Nenašli jste tu to, co jste hledali? Výzvy a zajímavé projekty máme rády, napište nám mail a můžeme se o další výzvě pobavit.


Jak pracujeme

Vaše přání


Na začátku spolupráce se snažíme zjistit všechny důležité informace o projektu jako například jeho cíle, požadovaný formát, barvy, styl atd.. Zároveň zjišťujeme potřebné termíny na dokončení projektu a výrobní aspekty. Pro lepší porozumění Vašemu přání upřednostňujeme osobní setkání třeba u kafe, ale není problém si zavolat nebo se spojit přes e-mail.


Jdeme do toho


Poté, co máme detailně specifikované zadání, jsme schopné projekt nacenit, popřípadě poradit s alternativami, které by se daly využít. Pokud se společně dohodneme na spolupráci, domluvíme se na přesném harmonogramu práce a četnosti úprav. Dopředu je nutné složit zálohu 35 % z celkové ceny projektu.


Research, základ všeho


Výzkum a analýza jsou základem všeho, proto je nepodceňujeme ani my a jsou přirozenou součástí našeho kreativního procesu. Zkoumáme značku, cílovou skupinu, trh, trendy, materiály, které by se daly použít, a tak dále.


Skicování, digitalizace, úpravy


V tuto chvíli přichází nejdůležitější část celého projektu – brainstorming, skicování, skicování a zase další skicování. Skici poté posíláme na zpětnou vazbu a vybírají se návrhy, které se budou dále rozvíjet a digitalizovat.


Třikrát hurá, máme hotovo!


 Jakmile je finální verze odsouhlasena, připravíme ji do potřebných variant a formátů.  Doplácí se zbytek částky a po připsání platby na účet posíláme tisková data přímo Vám, nebo je zadáváme do tisku a dodáváme již fyzické produkty – záleží, na které variantě se společně domluvíme.


Lichotky i kritiku


Nesmírně nás těší, když každý projekt dokončíme k Vaší maximální spokojenosti. Bez kritiky se však člověk těžko zlepšuje, a proto budeme rády za všechny Vaše postřehy a zpětnou vazbu na naši spolupráci.


Portfolio

Za dobu našeho působení jsme měly možnost spolupracovat na mnoha krásných projektech, které si můžete prohlédnout níže. 

Navrhly jsme speciální edici sešitů pro Becherovku a její Becher Market. Naše ilustrace zahlédnout na výlohách Manufaktury. Pro neziskovou organizaci Loono jsme měly možnost vytvořit speciální edice diářů na rok 2018 a 2019 a další produkty na podporu projektů #zijessrdcem#prsakoule. Společně s NejsemTabu jsme vytvořily grafiky na podporu šíření osvěty o životě se stomií. Tiskly jsme sešity pro firmy a akce jako je například Zlín Design Week, Louky květ či Mainstream. A v neposlední řadě jsme měly tu čest být součástí šťastných momentů našich zákazníků a sdílet jejich radost skrze svatební oznámení, fotoalba či přání.

Jdeme společně do toho?

Není nic jednoduššího než nás kontaktovat na hello@printintin.cz

Na krátkou dobu bude z našeho online obchůdku přerušena dodávka balíčků kvůli dovolené. Od 18.- 28. 9. můžete na eshopu běžně zadávat své objednávky, budou ale odeslány až 29. 9. Děkujeme za pochopení! :)