fbpx

Služby

Sešity na míru

sluzby

Nenašli jste mezi našimi sešity ten pravý? Nebo potřebujete navrhnout zcela individuální design pro vaši firmu či organizaci? Vyrobíme pro vás sešit, zápisník, diář či jiný papírenský produkt jako ušitý na míru vašim požadavkům.
Cena sešitů se bude odvíjet zejména od použitých materiálů, náročnosti na výrobu a počtu objednaných kusů. Kromě sešitů a dalších papírenských produktů na míru nabízíme i celou řadu grafických služeb. Stačí si jen vybrat z naší nabídky níže. Pro bližší informace nám zašlete nezávaznou poptávku, rády si s vámi dáme individuální schůzku a domluvíme se na všech detailech.

Grafické práce a další služby

Loga


Potřebujete nové logo nebo jen zmodernizovat to nynější? Jsme jedno ucho!


Brand Identity


Že jen logo nestačí? Připravíme pro vás design celé firemní sady – od loga a jeho logomanuálu přes firemní tiskoviny (vizitky, dopisní papíry) až po jiné vychytávky, jakými může být razítko či firemní sešit.


Lettering


Využití ručně psaného písma nemá konce! Už jsme popsaly sešity, diáře, tašky, kavárenské menu, tabule nebo třeba placatky. A co byste chtěli popsat vy?


Print


Potřebujete zpropagovat svou firmu nebo pořádanou akci? Umíme navrhnout plakát, leták, nálepky, obalový design a mnoho dalšího.


Dárková balení


Chtěli byste obdarovat kolegy v práci, maminku nebo kamarády k narozeninám? Není nic lepšího než dostat krásně zabalený, na míru ušitý dárek, který je vyráběn s láskou.


Něco jiného


Nenašli jste tu to, co jste hledali? Výzvy a zajímavé projekty máme rády, napište nám mail a můžeme se o další výzvě pobavit.


Jak pracujeme

Vaše přání


Na začátku spolupráce se snažíme zjistit všechny důležité informace o projektu jako například jeho cíle, požadovaný formát, barvy, styl atd. Zároveň zjišťujeme potřebné termíny na dokončení projektu a výrobní aspekty. Pro lepší porozumění vašemu přání upřednostňujeme osobní setkání třeba u kafe, ale není problém si zavolat nebo se spojit přes e-mail.


Jdeme do toho


Poté, co máme detailně specifikované zadání, jsme schopné projekt nacenit, popřípadě poradit s alternativami, které by se daly využít. Pokud se společně dohodneme na spolupráci, domluvíme se na přesném harmonogramu práce a četnosti úprav. Dopředu je nutné složit zálohu 35% z celkové ceny projektu.


Research, základ všeho


Výzkum a analýza jsou základem všeho, proto je nepodceňujeme ani my a jsou přirozenou součástí našeho kreativního procesu. Zkoumáme značku, cílovou skupinu, trh, trendy, materiály, které by se daly použít, a tak dále.


Skicování, digitalizace, úpravy


V tuto chvíli přichází nejdůležitější část celého projektu – brainstorming, skicování, skicování a zase další skicování. Skici poté posíláme na zpětnou vazbu a vybírají se návrhy, které se budou dále rozvíjet a digitalizovat.


Třikrát hurá, máme hotovo!


 Jakmile je finální verze odsouhlasena, připravíme ji do potřebných variant a formátů.  Doplácí se zbytek částky a po připsání platby na účet posíláme tisková data přímo vám, nebo je zadáváme do tisku a dodáváme již fyzické produkty – záleží, na které variantě se společně domluvíme.


Lichotky i kritiku


Nesmírně nás těší, když každý projekt dokončíme k vaší maximální spokojenosti. Bez kritiky se však člověk těžko zlepšuje, a proto budeme rády za všechny vaše postřehy a zpětnou vazbu na naši spolupráci.


Co máme za sebou

V posledním roce jsme měly to štěstí, spolupracovat na několika skvělých projektech. Vytvořily jsme speciální edici sešitů pro Becherovku a její Becher Market, diáře na míru pro neziskovou organizaci Loono, vánoční a valentýnské výlohy pro Manufakturukolekci razítek pro eshop Katuan’s, svatební fotoalba na míru a mnoho dalšího. Prohlédněte si ukázky našich prací, které vzešly z těchto báječných projektů:

Jdeme společně do toho?

Není nic jednoduššího než nás kontaktovat na hello@printintin.cz