Zpět nahoru

Reklamační řád

Reklamace do 14 dnů od obdržení zboží

Mrzí nás, že jsme nenaplnily Vaše očekávání. Zboží nám však můžete zaslat zpátky do 14 dnů od jeho přijetí. Stačí vyplnit formulář, který najdete na konci této stránky. Ten nám poté pošlete buď elektronicky na hello@printintin.cz nebo ho přibalte do balíčku s vraceným zbožím. Vrácené zboží odneste na pobočku České pošty a zašlete ho doporučeně na adresu printintin s.r.o., U Ladronky 1340/19, Praha 6, 169 00.

Mějte prosím na paměti, že zboží, které vracíte, musí být v původním neponičeném stavu. Pokud bude zboží poškozené, nepotěší už další milovníky papíru a my tak budeme muset z vracené částky odečíst výši škody. Peníze Vám vrátíme na účet nejpozději do 30 dnů ode dne, kdy k nám vrácený balíček dorazí. Zboží bohužel není možné vyměnit za jiné.

O celém průběhu Vaší reklamace budete informováni prostřednictvím e-mailové adresy, kterou jste vyplnili při nákupu.

Reklamace poškozeného zboží do 2 let od zakoupení

Pokud se vaše zboží poškodilo a nejedná se o poškození běžným opotřebením, ale o vadu na výrobku, je možné jej během dvouleté reklamační lhůty poslat na reklamaci. Stačí vyplnit formulář, který najdete na konci této stránky. Ten nám poté poslat buď elektronicky na hello@printintin.cz nebo ho přibalit do balíčku s vraceným zbožím. Vrácené zboží s formulářem odneste na pobočku České pošty a zašlete ho společně s daňovým dokladem doporučeně na adresu printintin s.r.o., U Ladronky 1340/19, Praha 6, 169 00.

V případě uznání reklamace, Vám zajistíme výměnu za nepoškozený kus nebo Vám vrátíme peníze na účet nejpozději do 30 dnů ode dne, kdy k nám vrácený balíček dorazí.

O celém průběhu Vaší reklamace budete informováni prostřednictvím e-mailové adresy, kterou jste vyplnili při nákupu.