O nás

Pokud čtete tyhle řádky, asi vás zajímá, kdo že to vlastně jsme a co že to vlastně děláme. Jednoduše řečeno, jsme tři velcí nadšenci do papírnictví – Anička, MartinaKačka (na fotce zl.).

Všechny tři odmalička milujeme objevování nových papírenských pokladů a v obchůdkách s papírenským zbožím bychom v podstatě nejradši kempovaly. I v dnešní době digitalizace máme pocit, že vůni papíru a to, jak krásně se na něj kreslí a píše, žádný počítač ani tablet nenahradí. Mnohdy se nám ale zdá, že výběr produktů se u nás spíš tenčí než rozšiřuje a že by nabídka mohla být pestřejší. Protože, přiznejme si to, krásných papírenských výrobků není nikdy dost. A tak jsme se tuhle naši společnou závislost rozhodly převést v reálný projekt a začít vyrábět vlastní osobité produkty, které samy navrhujeme. Naše vášeň pro grafiku a typografii, záliba v letteringu a znalosti nabyté při studiu multimédií nám dodaly odvahu k tomu, abychom si splnily náš sen a založily printintin – naše malé online papírnictvígrafické studio v jednom.

Veškeré naše designy jsou kresleny ručně a pro účely tisku následně digitalizovány. Dáváme si záležet, aby každý krok našeho procesu byl dělán s láskou a maximální pečlivostí.

Snažíme se vytvářet produkty, které vám budou dennodenně dělat radost a stanou se vaším společníkem při jakékoli tvořivé činnosti. Věříme totiž, že když se člověk obklopí krásnými věcmi tvořenými od srdce, vykouzlí mu to úsměv na tváři každý den, dokonce i v pondělí :)

Kačka

Kačka, na co sáhne, to se povede, a proto má na starosti náš vizuál, design produktů a stará se o naše sociální sítě. Ve volném čase byste ji našli nejspíš u nějakého seriálového maratonu, obalenou vrnícími kočkami, jak popíjí čaj s citrónem a kreslí, kreslí a kreslí, až do noci (někdy i do rána). Jednou za čas ji přepadne touha objevovat nepoznané dálky, a pak se ráda vydává na cesty, nejlíp až za oceán. Potom se ale vždycky těší zpátky do svojí milované Prahy, protože doma je prostě doma.

Anička

Anička se stará o naše zakázky, distribuci a podílí se na tvorbě produktů. Je z nás sice nejmenší, ale unese toho hodně, z papírnictví by byla schopná odnést si polovinu nabídky. Miluje poslouchat moře, pít dobrý kafe a pořád dokola koukat na první díl Harryho Pottera. Má silnou závislost na Spotify, bez kterého nedá ani ránu, a hledání té nejlepší knihy o letteringu. Jejím největším snem je pronajmout si baráček u moře s plachetnicí, se kterou bude moci objevovat mořské dálky..

Martina

Martina má na starosti náš web, zákaznickou podporu a veškerou administrativu. Protože má ráda vše, co se týká diářů a plánování, tak jí nedělá problémy, všechny procesy v printintinu řádně zorganizovat. Její velkou slabinou jsou sukně, a proto taky miluje léto, kdy je může nosit každý den. Neustále chodí s hlavou zdviženou k obloze, aby mohla obdivovat architekturu pražských domů. Její nejoblíbenější je ale stejně ten, ve kterém bydlí, protože se v něm nejlíp vaří a peče.