Zpět nahoru

Rádi byste měli papírenské produkty s vlastním motivem pro svou firmu, plánovanou akci či osobní merch? Navrhneme design dle Vašeho přání a zajistíme tisk sešitů, notýsků, přání, samolepek a dalších produktů pro Vás, Vaši firmu nebo jako dárek pro Vaše zaměstnance či partnery.

Portfolio pro vás připravujeme

Specializujeme se na propojení ilustrace s letteringem a moderní kaligrafií.

Faq

Jak bude zakázka probíhat?

01

Zadání

Na začátku spolupráce od Vás zjistíme všechny důležité informace o projektu a Vaší představě. Pošlete nám pro inspiraci obrázky, fotky nebo odkazy na naše produkty, které Vás oslovily, ať lépe zjistíme, co se vám líbí. Zároveň potřebujeme vědět, kolik kousků produktu poptáváte a do kdy potřebujete mít vše hotové.

02

Nezávazná kalkulace

Poté, co jsme se domluvili na zadání, můžeme celý projekt nacenit. Potřebujeme znát každý detail, protože při výrobě i zdánlivé maličkosti můžou činit velký cenový rozdíl. Pokud pro vás bude částka příliš nákladná, rády poradíme s levnějšími alternativami výroby, které by se daly využít.

03

Jdeme kreslit

Po odsouhlasení podmínek a uhrazení zálohové faktury se pouštíme do kreslení. Na začátek posíláme více návrhů, ze kterých si vyberete ten, který se Vám líbí nejvíce, a na tom pak společně formou zpětných vazeb pracujeme až do Vašeho: „Ach, to je ono!”

04

Finále

Jakmile jste s finální verzí spokojeni, připravíme ji do potřebných rozměrů a formátů a pustíme se do tisku.

Jak je to s platbou?

Je vždy nutné počítat s tím, že po schválení nacenění z Vaší strany a před začátkem samotného navrhování fakturujeme 40 % z celkové částky jako zálohu. Zbytek částky doplatíte až po tom, co obdržíte finální produkt a potvrdíme si, že jste s výsledkem spokojeni.

Co o nás říkají naši klienti

František Hába
Loukykvět
Od holek jsme objednávali sešity jako dárečky pro účastníky našeho květinového workshopu. Vybraly krásný papír a krásnou barvu desek. Každý účastník dostal rozkošný sešit s naším logem a věnováním. Moc fajn a rychlá spolupráce a výsledek perfektní!

František Hába

Zakladatel

Tatiana Šolaja
Loono
Výsledkem milé spolupráce s printintin bylo vždy krásné grafické zpracování diáře, které spolu s ilustracemi zhmotnilo myšlenku Loono kampaní a oslovilo spoustu našich příznivců. Fanoušci si na něm chválí minimalistickou grafickou úpravu, typografii, rozložení a kvalitní papír. To jsou také důvody, proč se stal diář hned 3 roky po sobě jedním z nejprodávanějších produktů v našem charitativním e-shopu.

Tatiana Šolaja

Office Manager

Pavel Klepiš
EXIM Tours
My jsme si u Vaší firmy zadávali výboru Vánočních přáni pro naše klienty. My jsme se rozhodli celkem pozdě a vše proběhlo na 100%. Rychlá komunikace i reakce na naše požadavky ohledně změn. Přání přišla ve slíbeném termínu a my vše stihli rozeslat :-):-) Moc děkujeme

Pavel Klepiš

EXIMtours partner

Aneta Martinek
#HolkyzMarketingu
S holkami z Printintin to byla radost spolupracovat. Vždycky nám vyšly vstříc, vytvořily nám boží design a pomohly nám tak dotáhnout náš první merch. Děkujeme za to <3

Aneta Martinek

Co-Founder

Nenašli jste odpověď na váš dotaz či máte speciální přání?