Zpět nahoru

Oblíbené písmeno aneb červencová #printintinvyzva

Martina 23/07/2021 0 komentářů

Květen se v printintinu nese ve znamení cestování. Ke komu se to ještě nedoneslo, s nakladatelstvím CooBoo jsme společně vymysleli další knižní novinku. Tentokrát se jedná o cestovní deník a objednávat ho můžete už teď u nás na eshopu. Více o tom, jak se nám tvořil cestovní deník během lockdownu, si můžete přečíst v našem předchozím článku.

Cestování jsme se rozhodly věnovat i naši novou printintin výzvu. Zadání je jednoduché – ztvárněte své oblíbené místo, které jste navštívili, nebo kam byste se rádi podívali.

Mě už nesmírně dlouho láká pronajmout si dodávku a vycestovat za surfováním kamkoliv, kde jsou vlny, a tak jsem kreslila svoji vysněnou dodávku, surfy a spoustu letní mořské atmosféry. Jaké je to vaše oblíbené místo?

Na splnění máte tentokrát o trochu déle než měsíc – kreslit můžete až do středeční půlnoci 30. 6. 2021. Tak hurá do toho!

Červnová výzva

Červen se v printintinu nesl ve znamení cestování, protože jsme společně s nakladatelstvím CooBoo vydali cestovní deník. A tak i výzva nahodila cestovatelský kabátek a ztvárňovali jsme oblíbená místa nebo kam bychom se rádi podívali. ? Děkujeme, že jste se s námi do ní zapojili. Jako vítěze tohoto kola jsme vybraly Barču a její krásný západ slunce, tímto moc gratulujeme a zařazujeme do slosování o letteringový balíček.

Jak se zapojím?

Pro nově přicházející, ještě v rychlosti zopakujeme pravidla #printitninvýzvy a jak se do ní zapojit.

Pokud tomu není jinak, tak každý poslední pátek v měsíci vyhlašujeme nové téma úkolu na příští měsíc. Do výzvy se zapojíte jednoduše, stačí vytvořit dílo dle aktuálního zadání a pak ho jen sdílet na Instagramu s hashtagem #printintinvyzva. Nezáleží na tom, jestli budete kreslit digitálně nebo analogově, ani jestli se budete držet jen psaní nebo zapojíte své ilustrátorské dovednosti, hlavní, že budete tvořit a cvičit!

Na tvoření budete mít celý měsíc – kreslit můžete až do čtvrteční půlnoci před vyhlášením nového tématu.

Protože sdílet svou tvorbu a jít tak ‘s kůží na trh’ může být někdy těžké, rozhodly vaši píli a odvahu odměnit malou soutěží. Každý měsíc vybereme ze všech děl jedno naše nejoblíbenější, které postoupí do finálního slosování o letteringový balíček. Na konci roku poté pošleme balíček jednomu z vás. Společně s vyhlášením nového úkolu vyhlásíme i výherce výzvy úkolu minulého měsíce, který postupuje do slosování. Vše vyhlašujeme, jak na blogu, tak i na Instagramu, kde zároveň nasdílíme i naše další oblíbené výtvory.

?

Těšíme se na vaše výtvory!

Za printintin zdraví,
Anička

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *