fbpx

Placka ‘Holky z Marketingu‘ – Růžová

40  včetně DPH

Možná na první pohled vypadá jen jako obyčejná placka, ale pro nás se pod touto drobnůstkou (s láskou navrženým designem) skrývá něco mnohem většího. Tahle jednoduchá maličkost, která hravě ozdobí vaše tričko, tašku nebo batoh, vznikla za jediným účelem. A to podpořit všechny holky z marketingu.

Přiznejme si to – marketing holky prostě umí. A to ve všech jeho podobách, kreativními nápady počínaje a vedením celých týmů konče. I my, holky z printintin, chceme podpořit všechny šikovné sebevědomé ženy, statečné maminky i zkušenější dámy v tom, co umí nejlépe. Proto jsme s velkou radostí vytvořily tyto originální motivy pro projekt Holky z marketingu, který pomáhá sdílet a nacházet nové příležitosti, propojovat se a vzdělávat se všem bytostem něžného pohlaví. Z každé prodané placky a samolepky tak část výdělku putuje právě na skvělé programy a projekty, které šikovný tým HzM vymýšlí a realizuje.

Ať už jste jednou z těchto nebojácných žen, nebo jen rádi podporujete věci, co mají smysl, pak je tato paráda přesně pro vás. V holkách je zkrátka síla, která umí svět marketingu pořádně rozhýbat. Pojďme ji spolu světu ukázat ❤

Barva placky: Růžová
Průměr placky: 37 mm

Skladem

Category
Hmotnost 0.014 kg