fbpx

Kniha – Z lásky k písmu aneb základy letteringu a moderní kaligrafie

399  včetně DPH

Konečně je to tady! Naše zbrusu nová autorská knížka o letteringu a moderní kaligrafii, která vznikala pod našima rukama přes půl roku, je na světě! Rády bychom vám jejím prostřednictvím předaly naše zkušenosti a tipy, které bychom bývaly samy uvítaly, když jsme s krasopsaním začínaly.

Dozvíte se vše o základech ručního i digitálního psaní, a na 176 stránkách nasbíráte spoustu inspirace a znalostí, od názvosloví a pravidel, po nástroje a postupy, kterými své písmo vylepšit. Více informací najdete v popisu produktu níže :)

Titul oficiálně vychází 30. 9. 2019 ve spolupráci s nakladatelstvím CooBoo

Jen 4 skladem

Toužíte po tom, naučit se krásně psát? Chcete vědět, co to je letteringmoderní kaligrafie? Jaký je mezi tím rozdíl? Pak vás nemůže minout naše kniha Z lásky k písmu!

Přehledně vás provede úvodem do krasopsaní a představí i náročnější postupy pro ty, kdo se do tajů okrasného písma již dříve sami ponořili. Dozvíte se, jaké používat nástroje, materiály a mnoho užitečných tipů, jak začít tvořit a dotáhnout svoje psaní k dokonalosti. K tomu všemu vám pomůže i přiložená písanka. Na závěr na vás čekají ukázky konkrétních příležitostí, kdy budete moci svým písmem zazářit.

Krasopsaním můžete pouze relaxovat, vyrobit si záložku do knížky, připravit svatební oznámení nebo třeba vylepšit jmenovky na vánočních dárcích. Nechte se od nás inspirovat a motivovat k vlastní tvorbě a rozvíjení svých dovedností. Překvapte své okolí novým uměním, které si s trochou píle a trpělivosti brzy osvojíte. A i když váš současný rukopis připomíná spíše ten doktorský, pomůžeme vám to změnit. Krásně psát totiž může každý, bez ohledu na věk, vzdělání nebo profesi.

Pokud máte papír a tužku, nic vám nebrání začít ještě dnes!

Hmotnost 0.768 kg
Rozměry 19 × 27 cm

Na krátkou dobu bude z našeho online obchůdku přerušena dodávka balíčků kvůli dovolené. Od 18.- 28. 9. můžete na eshopu běžně zadávat své objednávky, budou ale odeslány až 29. 9. Děkujeme za pochopení! :)