Zpět nahoru

01. papírnictví printintin

Jsme české autorské papírnictví s ručně kreslenými designy, ve kterých propojujeme ilustrace s letteringem a kaligrafií. Slovo printintin nenajdete ve slovníku, ale pro nás znamená hravost a přátelskost, se kterou přistupujeme ke své práci. Uvnitř se také schovává slovíčko print, tedy tisk, jehož pomocí přivádíme naše krasopsaní na svět.

02. ZA VŠÍM HLEDEJ ŽENU

Zdraví vás Anička, Martina a Kačka. Každá jsme jiná, ale spojuje nás nadšení a láska k tvoření krásných věcí. 100% bychom se potkaly v nějakém kreativním papírnictví, kdyby nás osud ještě předtím nespojil při závěrečném projektu na vysoké škole. Tam jsme si poprvé vysnily vlastní malé papírnictví, kde bychom vytvářely produkty založené na hravém ručním písmu. Právě to se mělo stát ikonou naší práce. Psal se rok 2016 a na trhu chyběly pěkné lokální výrobky z papíru, a tak jsme se rozhodly jít do toho. Každá jsme dobrá v něčem jiném, a proto to tak skvěle funguje spolu. Více se o nás dozvíte v našich medailoncích.

02. ZA VŠÍM HLEDEJ ŽENU

Zdraví vás Anička, Martina a Kačka. Každá jsme jiná, ale spojuje nás nadšení a láska k tvoření krásných věcí. 100% bychom se potkaly v nějakém kreativním papírnictví, kdyby nás osud ještě předtím nespojil při závěrečném projektu na vysoké škole. Tam jsme si poprvé vysnily vlastní malé papírnictví, kde bychom vytvářely produkty založené na hravém ručním písmu. Právě to se mělo stát ikonou naší práce. Psal se rok 2016 a na trhu chyběly pěkné lokální výrobky a tak jsme se rozhodly jít do toho. Každá jsme dobrá v nečem jiném a proto to tak skvěle funguje. Více se o nás dozvíte v našich medailoncích.

03. ČÍM VÁS POTĚŠÍME

Náš úplně první produkt byl sešit, protože co by to bylo jinak za papírnictví, že ano? Poté jsme nabídku začaly rozšiřovat o přáníčka, pohledy, samolepky, fixy, plánovací potřeby a další papírenské nezbytnosti. Společně s nakladatelstvím CooBoo jsme vydaly také čtyři knihy/deníky pro všechny milovníky písma a plánování. Trváme na vysoké kvalitě našich výrobků a chceme, aby byly nejen pěkné, ale funkční a šetrné k přírodě.

04. NÁŠ DESIGN

I školní sešit si zaslouží být krásný! Vždycky jsme ale měly trable takový v klasickém papírnictví najít. Proto jsme se vydaly cestou vlastních designů a ručně kreslených ilustrací. Milujeme pastelové a zemité barvy, co nejvíce laděné do přírodních tónů. Výsledek má být hravý, roztomilý, a zároveň stále vkusný. Naše produkty jsou praktické, ale přitom poslouží i jako hezké dekorace jen tak položené na pracovním stole. Okouzlíte s nimi v celé třídě i v kanceláři.

04. NÁŠ DESIGN

I školní sešit si zaslouží být krásný! Vždycky jsme ale měly trable takový v klasickém papírnictví najít. Proto jsme se vydaly cestou vlastních designů a ručně kreslených ilustrací se svěžími motivy. Milujeme pastelové a zemité barvy, co nejvíce laděné do přírodna. Výsledek má být hravý, roztomilý a přitom stále vkusný. Naše produkty jsou praktické, ale přitom poslouží i jako moc hezké dekorace jen tak položené na pracovním stole. V celé třídě i kanceláři budete zaručeně ti nejoriginálnější.

05. JAK TO CÍTÍME

Věříme, že když se člověk obklopuje krásnými věcmi tvořenými od srdce, i každý jeho den je krásnější. Proto rády vytváříme věci, které Vám budou ke každodennímu užitku a zaručeně Vám vykouzlí úsměv na tváři. Dbáme na původ a kvalitu našich výrobků tak, aby jejich materiály byly vyrobeny eticky a s ohledem na životní prostředí. Zbytečné plasty u nás nenajdete. Balíčky balíme do recyklovaných materiálů, případně obalů z kukuřičného škrobu, které jsou kompostovatelné. To, co jde, vyrábíme lokálně u nás, a nejdříve vždy hledáme dodavatele v Čechách, případně v Evropě.

05. JAK TO CÍTÍME

Věříme, že když se člověk obklopuje krásnými věcmi tvořenými od srdce, i každý jeho den je krásnější. Proto chceme s printintinem vytvářet věci, které Vám budou ke každodennímu užitku a zaručeně Vám vykouzlí úsměv na tváři. Dbáme na původ a kvalitu svých výrobků tak, aby jejich materiály byly vyrobeny eticky a s ohledem na životní prostředí. Zbytečné plasty u nás nenajdete. Balíčky balíme do recyklovaných materiálů, případně obalů z kukuřičného škrobu, které jsou kompostovatelné. To, co jde, vyrábíme lokálně u nás a nejdříve vždy hledáme dodavatele v Čechách, případně v Evropě.

Udělejte si radost nebo potěšte blízkého maličkostí z našeho obchůdku.