Zpět nahoru
Kniha Z lásky k písmu aneb základy letteringu a moderní kaligrafie

Z lásky k písmu

2019  |  Pevná vazba  |  212 stran

Chcete originálně nadepsat vánoční dárky nebo si vyrobit vlastní záložku? Zajímá vás, co je to lettering a moderní kaligrafie? S tímto průvodcem se naučíte úplné základy krasopsaní a dozvíte se spoustu užitečných tipů jak začít tvořit, jaké nástroje a materiály vyzkoušet a jak dotáhnout své tahy k dokonalosti. Cvičení dělá mistra, takže budete mít k ruce praktickou písanku, kde můžete vyzkoušet první krasopisné tahy. Tak ořezat tužky a vzhůru do toho!

Čas na Vánoce

2020  |  Pevná vazba  |  200 stran

Čas na Vánoce je diářem, plánovačem a zároveň i kreativním společníkem, který vás bezstarostně provede těmi nejkrásnějšími svátky v roce. Pokud nedáte dopustit na kouzelnou vánoční atmosféru, ale nechcete si ji nechat kazit všudypřítomným shonem, je tato kniha určena právě vám. Stane se vaší pravou rukou při chystání adventních dekorací, sváteční tabule, dárků i rodinných návštěv. Pomůže vám zvládnout čas vánoční v pohodě a vše si naplánovat dopředu, abyste měli více času na odpočinek i na své blízké.

Cestovní deník printintin

Cestovní deník

2021  |  Pevná vazba  |  200 stran

Cestovní deník je všestranným společníkem na jakokoli cestu. Nabídne místo na naplánování cesty, zapsání všech důležitých informací, zaznamenání všech zásadních vzpomínek a rekapitulaci celé cesty. Pokud máte rádi vaše cestování pod kontrolou s kapkou dokumentace, je deník vaší pravou rukou. Pomůže vám zvládnout cestovní horečku, shon, abyste si mohli bezstarostně užít čas na místě a ještě měli na co vzpomínat, až budete zpět.

Rok za rokem printintin tříletý deník

Rok za rokem

2021  |  Pevná vazba  |  424 stran

Rok za rokem je titul pro všechny, kteří si chtějí psát deník a hledají snadnou cestu, jak začít. Provede vás třemi lety a pomůže vám uchovat si všechny vaše zážitky a myšlenky. Na každý den je připravena otázka či malý úkol, které vás kreativně nasměrují k zaznamenání odpovědí. Až deník po roce dopíšete, vrátíte se na první stránku a začnete znovu. Jak se budete k otázkám vracet, můžete reflektovat, hodnotit a sledovat, jak se vaše odpovědi a názory v čase (ne)mění.