Zpět nahoru
Loono diáře 2018 - 2021

Papírnictví na míru

Rádi byste získali papírenské produkty s vlastním motivem pro svou firmu, plánovanou akci či osobní merch? Navrhneme design dle Vašeho přání a zajistíme tisk sešitů, notýsků, diářů, samolepek a dalších produktů pro Vás, Vaši firmu nebo jako dárek pro Vaše zaměstnance či partnery.

Přáníčko NEJSEMTABU ‘Jsi tvrďák’

Popíšeme to za vás

Vaše ruka si při krasopsaní není tak jistá? Nechte to na nás. Možnosti využití ručního písma jsou nekonečné a právě to nás na něm baví nejvíce. Už jsme ilustrovaly knihy, diáře, alba i plakáty na míru, nadepsaly kavárenská menu, tabule a zdi, popsaly placatky, tašky i penály… Žádné prázdné místo před námi není v bezpečí. A co byste chtěli popsat Vy?

Svatební album na míru pro Karolínu a Tomáše

Svatby

Navrhneme Vám svatební oznámení, jmenovky, menu, cedule, děkovné kartičky, svatební alba, webové stránky a další svatební produkty tak, aby krásně dotvořily Váš velký den. Vybrat si můžete buď jeden z předpřipravených svatebních designů nebo společně dáme dohromady Váš osobitý design na míru, abyste měli přesně to, co jste si vysnili.

Portfolio pro Vás připravujeme

Specializujeme se na propojení ilustrace s letteringem a moderní kaligrafií.

FAQ

Jak bude zakázka probíhat?

01

Zadání

Na začátku spolupráce od Vás zjistíme všechny důležité informace o projektu a Vaší představě. Pošlete nám pro inspiraci obrázky, fotky nebo odkazy na naše produkty, které Vás oslovily, ať lépe zjistíme, co se Vám líbí. Zároveň potřebujeme vědět, jaké množství produktů poptáváte a do kdy potřebujete mít vše hotové.

02

Nezávazná kalkulace

Poté, co jsme se domluvili na zadání, můžeme celý projekt nacenit. Potřebujeme znát každý detail, protože při výrobě i zdánlivé maličkosti můžou činit velký cenový rozdíl. Pokud pro vás bude částka příliš nákladná, rády poradíme s levnějšími alternativami výroby, které by se daly využít.

03

Jdeme kreslit

Po odsouhlasení podmínek a uhrazení zálohové faktury se pouštíme do kreslení. Na začátek posíláme více návrhů, ze kterých si vyberete ten, který se Vám líbí nejvíce, a na tom pak společně formou zpětných vazeb pracujeme až do Vašeho: „Ach, to je ono!”

04

Finále

Jakmile jste s finální verzí spokojeni, připravíme ji do potřebných rozměrů a formátů a pustíme se do tisku.

Jak je to s platbou?

Je vždy nutné počítat s tím, že po schválení nacenění z Vaší strany a před začátkem samotného navrhování fakturujeme 40 % z celkové částky jako zálohu. Zbytek částky doplatíte až po tom, co obdržíte finální produkt a potvrdíme si, že jste s výsledkem spokojeni.

Co o nás říkají naši klienti

Bára Čechová
Manufaktura
Milé, nápadité a šikovné dámy „Printintinky“, jak jsme si je u nás v Manufaktuře s radostí pojmenovali, pro naše kosmetické prodejny vymyslely překrásné, originální a poutavé návrhy valentýnských a vánočních výloh s výraznými prvky letteringu, které díky své hravosti a estetice u našich zákazníků sklidily velký úspěch.

Bára Čechová

Kreativní ředitelka

Tatiana Šolaja
Loono
Výsledkem milé spolupráce s printintin bylo vždy krásné grafické zpracování diáře, které spolu s ilustracemi zhmotnilo myšlenku Loono kampaní a oslovilo spoustu našich příznivců. Fanoušci si na něm chválí minimalistickou grafickou úpravu, typografii, rozložení a kvalitní papír. To jsou také důvody, proč se stal diář hned 3 roky po sobě jedním z nejprodávanějších produktů v našem charitativním e-shopu.

Tatiana Šolaja

Office Manager

Pavel Klepiš
EXIM Tours
My jsme si u Vaší firmy zadávali výboru Vánočních přáni pro naše klienty. My jsme se rozhodli celkem pozdě a vše proběhlo na 100%. Rychlá komunikace i reakce na naše požadavky ohledně změn. Přání přišla ve slíbeném termínu a my vše stihli rozeslat :-):-) Moc děkujeme

Pavel Klepiš

EXIMtours partner

Aneta Martinek
#HolkyzMarketingu
S holkami z Printintin to byla radost spolupracovat. Vždycky nám vyšly vstříc, vytvořily nám boží design a pomohly nám tak dotáhnout náš první merch. Děkujeme za to <3

Aneta Martinek

Co-Founder

Nenašli jste odpověď na váš dotaz či máte speciální přání?