Zpět nahoru

Na co se nás nejčastěji ptáte?

Jak můžu svou objednávku zaplatit?

Svou objednávku prosím uhraďte buď převodem na náš účet, platební kartou, přes PayPal nebo prostřednictvím přímé platby přes Vaši banku.

Jak se ke mně balíček dostane?

Balíčky posíláme prostřednictvím Zásilkovny, a to buď přímo na Vaši adresu nebo na výdejní místa. Veškeré informace o dopravě naleznete ZDE.

Za jak dlouho balíček dorazí?

Do přípravy objednávky se pustíme hned, jakmile obdržíme platbu. Balíčky připravujeme a posíláme osobně, takže při velkém náporu objednávek si našich šest rukou pěkně mákne. Snažíme se ale, aby k Vám balíček bezpečně doputoval nejpozději do jednoho týdne. O tom, kdy přesně k Vám dorazí, Vás budeme průběžně informovat.

Můžu si objednat ze zahraničí?

No jasně, naše produkty se rády podívají do světa! Pokud chcete zaslat objednávku mimo ČR nebo mimo země do kterých zasíláme, napište nám a domluvíme se. KONTAKT

Proč nenabízíte možnost dopravy skrze Českou poštu?

Po předešlých zkušenostech jsme se nakonec rozhodly pro dopravce, který nabízí automatizované odesílání. Nám to dovoluje balíčky odesílat mnohem rychleji a Vy zase díky trasovacímu číslu vidíte, kde se Vaše zásilka právě nachází.

Co dělat v případě nespokojenosti?

Děláme všechno proto, abyste byli co nejvíce spokojení. Ale pokud se přeci jen něco nepovede, máte plné právo na vrácení a reklamaci zboží podle našeho reklamačního řádu a zákonů České republiky. Jak na to se dozvíte zde.

Můžu vás potkat naživo mimo internet?

Moc rády se s Vámi potkáme na jednom z našich workshopů a nebo jedné z blížících se akcí.

Kde produkty vyrábíte a z jakých materiálů?

Dbáme na to, aby naše výrobky byly kvalitní a jejich výroba, materiály i obaly byly co nejvíce šetrné k přírodě. Pokud u produktu není uvedeno jinak, všechny jsou vyráběny v České republice a materiály pochází z EU. Zajímá Vás původ našich výrobků detailněji a chcete poznat proces jejich navrhování a výroby? Více se dočtete zde.

Nenašli jste odpověď na Váš dotaz? Tak to rády napravíme.