Zpět nahoru

Draw in your style aneb říjnová #printintinvyzva

Martina 10/10/2021 0 komentářů

Jak už to tak bývá, konec měsíce s sebou přináší začátek nového kola printintin výzvy. V té říjnové budeme překreslovat/přepisovat z předlohy, ale podle svého vlastního stylu. Na kreslení a psaní je vždy nejhezčí to, jak se osobnost kreslíře/pisatele vždy promítne do výsledného díla. Najít svůj styl je ze začátku to nejtěžší. Ale není potřeba zoufat, protože pokud svůj styl ještě hledáte, jsou to právě tato cvičení, která vám pomohou ho najít. Hlavní je kreslit/psát, kreslit/psát, kreslit/psát a a on se váš osobní styl už sám utvoří, jak se budete vykreslovat/vypisovat.

Zadání pro říjnovou výzvu je tedy jednoduché– Překreslete/přepište dílo z naší fotky dle vašeho stylu. Připravili jsme pro vás dvě možnosti pokud chcete psát nebo kreslit – pro ty, co chtějí kreslit, tak na vás čeká překreslit ilustraci s dešťovou tématikou a pokud raději lettering, tak posílám dílo o tvoření. 

Na splnění máte opět měsíc – kreslit můžete až do čtvrteční půlnoci 28. 10. 2021. Tak hurá do toho!

Print (plakát) s motivem kávy Život začíná po kafi, formát A4

Zářijová výzva

V září jsme dokreslovali do fotky cokoliv, co nás napadlo a naše fantazie tam viděla.

Děkujeme, že jste se s námi do ní zapojili. Jako vítěze tohoto kola jsme vybraly Kamilu a její květinové dokreslování, tímto moc gratulujeme a zařazujeme do slosování o letteringový balíček. 🙂 

Jak se zapojím?

Pro nově přicházející, ještě v rychlosti zopakujeme pravidla #printitninvýzvy a jak se do ní zapojit.

Pokud tomu není jinak, tak každý poslední pátek v měsíci vyhlašujeme nové téma úkolu na příští měsíc. Do výzvy se zapojíte jednoduše, stačí vytvořit dílo dle aktuálního zadání a pak ho jen sdílet na Instagramu s hashtagem #printintinvyzva. Nezáleží na tom, jestli budete kreslit digitálně nebo analogově, ani jestli se budete držet jen psaní nebo zapojíte své ilustrátorské dovednosti, hlavní, že budete tvořit a cvičit!

Na tvoření budete mít celý měsíc – kreslit můžete až do čtvrteční půlnoci před vyhlášením nového tématu.

Protože sdílet svou tvorbu a jít tak ‘s kůží na trh’ může být někdy těžké, rozhodly vaši píli a odvahu odměnit malou soutěží. Každý měsíc vybereme ze všech děl jedno naše nejoblíbenější, které postoupí do finálního slosování o letteringový balíček. Na konci roku poté pošleme balíček jednomu z vás. Společně s vyhlášením nového úkolu vyhlásíme i výherce výzvy úkolu minulého měsíce, který postupuje do slosování. Vše vyhlašujeme, jak na blogu, tak i na Instagramu, kde zároveň nasdílíme i naše další oblíbené výtvory.

Těšíme se na vaše výtvory!

Za printintin zdraví,
Anička

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *