fbpx

Doprava a platba

Nejspíše Vás zajímá, jak se k Vám balíček z printintinu dostane. Máte možnost si zvolit ze dvou typů dopravy:

  1. Česká pošta – Cena poštovného je 55 Kč. Zaslání objednávky na Slovensko je možné s příplatkem + 50 Kč.
  2. Osobní odběr v papírnictví Linea-Art, Vinohradská 131, Praha 3. Svoz do odběrného místa probíhá jednou týdně a je zpoplatněn částkou 20 Kč. Vyčkejte prosím na potvrzující e-mail, že je Váš balíček připraven k vyzvednutí.

Pokud preferujete osobní nákup, můžete se zastavit v některé z prodejen, do kterých pravidelně dodáváme naše zboží. Jejich seznam naleznete zde. Počítejte však prosím s tím, že nabídka produktů může být v daných prodejnách omezena a zcela se neshoduje s nabídkou u nás na eshopu.

Co se týče platebních metod, můžete zvolit platbu převodem na bankovní účet, platbu kartou nebo platbu prostřednictvím Vaší banky.

Děláme vše, co je v našich silách, aby se k Vám balíček s objednávkou dostal co nejdříve. Čas od času však může dojít k menšímu zdržení, které se ale vždy snažíme rychle vyřešit k Vaší spokojenosti. O předání balíčku České poště Vás budeme informovat e-mailem. Pokud budete mít pocit, že na svůj balíček čekáte příliš dlouho, neváhejte nás kontaktovat na: hello@printintin.cz.