fbpx

Doprava a platba

Nejspíše Vás zajímá, jak se k Vám balíček z printintinu dostane. Všechny zásilky posíláme doporučeně prostřednictvím Zásilkovny. Na výběr máte doručení na jednu z jejich poboček (55 Kč), doručení přes Českou poštu (110 Kč) nebo doručením na adresu (85 Kč), které za Vás vybere dopravce, který se k Vám dostane nejdříve. Stejné metody platí i pro doručování na Slovensko a jejich cena se pohybuje od 110 do 130 Kč.

Pokud preferujete osobní nákup, můžete se zastavit v některé z prodejen, do kterých pravidelně dodáváme naše zboží. Jejich seznam naleznete zde. Počítejte však prosím s tím, že nabídka produktů může být v daných prodejnách omezena a zcela se neshoduje s nabídkou u nás na eshopu.

Co se týče platebních metod, můžete zvolit platbu převodem na bankovní účet, platbu kartou nebo platbu prostřednictvím Vaší banky.

Děláme vše pro to, aby se k Vám balíček s objednávkou dostal co nejdříve. O expedování balíčku Vás budeme informovat e-mailem. Pokud budete mít pocit, že na svůj balíček čekáte příliš dlouho, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat na: hello@printintin.cz.

Pokud byste si přáli doručit balíček mimo ČR a Slovensko, kontaktujte nás na hello@printintin.cz  a zaslání můžeme domluvit individuálně.

Na krátkou dobu bude z našeho online obchůdku přerušena dodávka balíčků kvůli dovolené. Od 18.- 28. 9. můžete na eshopu běžně zadávat své objednávky, budou ale odeslány až 29. 9. Děkujeme za pochopení! :)