Zpět nahoru
doprava

Doprava a platba

Všechny balíčky plné papírenských radostí posíláme doporučeně prostřednictvím Zásilkovny. Na výběr máte doručení na jednu z jejich poboček (69 Kč) nebo doručení na adresu (95 Kč). Toto doručení za Vás automaticky vybere dopravce, který se k Vám dostane nejdříve. Stejné metody platí i pro doručování na Slovensko, kde se cena pohybuje od 110 do 130 Kč. Zasíláme i do dalších zemí, jejichž seznam naleznete níže. Poštovné vám bude vypočítáno u pokladny.

Jak zaplatit? Můžete zvolit platbu převodem na bankovní účet, PayPal, platbu kartou nebo platbu prostřednictvím Vaší banky.

Můžete se i zastavit osobně na jedné z prodejen, do kterých pravidelně dodáváme naše produkty. Jejich seznam naleznete zde. Počítejte prosím s tím, že nabídka těchto prodejen může být trochu omezenější a neshoduje se s tím, co všechno máme na e-shopu.

O expedování balíčku Vás budeme informovat e-mailem. Děláme vše proto, aby se k vám dostal co nejrychleji. Pokud budete mít pocit, že na svůj balíček čekáte příliš dlouho, určitě nám napište na: hello@printintin.cz a společně ho obratem vypátráme.

Doručení na výdejní místo

Doručení na adresu