Zpět nahoru

Dokreslujeme do fotek aneb zářijová #printintinvyzva

Martina 29/08/2021 0 komentářů

Léto už je za námi a září školou povinné klepe na dveře a s ním i zářijová printintin výzva. V naší další výzvě budeme mixovat fotku s kreslením/psaním. Často se mi stává, že koukám na nějakou fotku nebo nějaké místo a v hlavě se mi objeví různé ilustrace, písmena, tvary nebo malí skřítkové, kteří by tam mohli být a žít v symbióze s fotkou. A to přesně budeme dělat i v září.

Zadání je tedy – Dokreslete nebo dopište do fotky cokoliv, co vás napadne a co vaše fantazie vymyslí, že by tam mohlo být.

Na inspiraci posíláme pár fotek s naším dokreslováním. ⁠⁠

Na splnění máte opět měsíc – kreslit můžete až do čtvrteční půlnoci 30. 9. 2021. Tak hurá do toho!

Jak se zapojím?

Pro nově přicházející, ještě v rychlosti zopakujeme pravidla #printitninvýzvy a jak se do ní zapojit.

Pokud tomu není jinak, tak každý poslední pátek v měsíci vyhlašujeme nové téma úkolu na příští měsíc. Do výzvy se zapojíte jednoduše, stačí vytvořit dílo dle aktuálního zadání a pak ho jen sdílet na Instagramu s hashtagem #printintinvyzva. Nezáleží na tom, jestli budete kreslit digitálně nebo analogově, ani jestli se budete držet jen psaní nebo zapojíte své ilustrátorské dovednosti, hlavní, že budete tvořit a cvičit!

Na tvoření budete mít celý měsíc – kreslit můžete až do čtvrteční půlnoci před vyhlášením nového tématu.

Protože sdílet svou tvorbu a jít tak ‘s kůží na trh’ může být někdy těžké, rozhodly vaši píli a odvahu odměnit malou soutěží. Každý měsíc vybereme ze všech děl jedno naše nejoblíbenější, které postoupí do finálního slosování o letteringový balíček. Na konci roku poté pošleme balíček jednomu z vás. Společně s vyhlášením nového úkolu vyhlásíme i výherce výzvy úkolu minulého měsíce, který postupuje do slosování. Vše vyhlašujeme, jak na blogu, tak i na Instagramu, kde zároveň nasdílíme i naše další oblíbené výtvory.

💌

Těšíme se na vaše výtvory!

Za printintin zdraví,

Anička

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *