Zpět nahoru

Cestujeme na oblíbené místo aneb červnová #printintinvýzva

Anna 31/05/2021 0 komentářů

Květen se v printintinu nese ve znamení cestování. Ke komu se to ještě nedoneslo, s nakladatelstvím CooBoo jsme společně vymysleli další knižní novinku. Tentokrát se jedná o cestovní deník a objednávat ho můžete už teď u nás na eshopu. Více o tom, jak se nám tvořil cestovní deník během lockdownu, si můžete přečíst v našem předchozím článku.

Cestování jsme se rozhodly věnovat i naši novou printintin výzvu. Zadání je jednoduché – ztvárněte své oblíbené místo, které jste navštívili, nebo kam byste se rádi podívali.

Mě už nesmírně dlouho láká pronajmout si dodávku a vycestovat za surfováním kamkoliv, kde jsou vlny, a tak jsem kreslila svoji vysněnou dodávku, surfy a spoustu letní mořské atmosféry. Jaké je to vaše oblíbené místo?

Na splnění máte tentokrát o trochu déle než měsíc – kreslit můžete až do středeční půlnoci 30. 6. 2021. Tak hurá do toho!

Květnová výzva

V květnovém měsíci jsme jsme si ztěžovali proces psaní/kreslení zábavnou překážkou. Do soutěže o náš printintin balíček v něm postoupila Magdaléna, která vytvořila úžasné trendy ilustrace se zavřenýma očima ? Tímto Majdě moc gratulujeme a ostatním moc doporučujeme podívat se na její Instagram, má tam krásné ilustrace, které stojí za to sledovat!

Jak se zapojím?

Pro nově přicházející, ještě v rychlosti zopakujeme pravidla #printitninvýzvy a jak se do ní zapojit.

Každý poslední pátek v měsíci vyhlašujeme nové téma úkolu na příští měsíc. Do výzvy se zapojíte jednoduše, stačí vytvořit dílo dle aktuálního zadání a pak ho jen sdílet na Instagramu s hashtagem #printintinvyzva. Nezáleží na tom, jestli budete kreslit digitálně nebo analogově, ani jestli se budete držet jen psaní nebo zapojíte své ilustrátorské dovednosti, hlavní, že budete tvořit a cvičit!

Aktuální zadání výzvy zveřejníme vždy nejprve na naší Facebookové skupině, dočtete se o něm ale i na Instagramu a na blogu. Na tvoření budete mít celý měsíc – kreslit můžete až do čtvrteční půlnoci před vyhlášením nového tématu.

Protože sdílet svou tvorbu a jít tak ‘s kůží na trh’ může být někdy těžké, rozhodly vaši píli a odvahu odměnit malou soutěží. Každý měsíc vybereme ze všech děl jedno naše nejoblíbenější, které postoupí do finálního slosování o letteringový balíček. Na konci roku poté pošleme balíček jednomu z vás. Společně s vyhlášením nového úkolu vyhlásíme i výherce výzvy úkolu minulého měsíce, který postupuje do slosování. Vše vyhlašujeme, jak na blogu, v naší Facebookové skupině, tak i na Instagramu, kde zároveň nasdílíme i naše další oblíbené výtvory.

?
Těšíme se na vaše výtvory!

Za printintin zdraví,
Anička

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *