Čas na Vánoce

Chcete prožít Vánoce v klidu? Naše nová kniha Čas na Vánoce je diářem, plánovačem a zároveň i kreativním společníkem, který vás bezstarostně provede těmi nejkrásnějšími svátky v roce. Pokud nedáte dopustit na kouzelnou vánoční atmosféru, ale nechcete si ji nechat kazit všudypřítomným shonem, je tato kniha určena právě vám. Stane se vaší pravou rukou při chystání adventních dekorací, sváteční tabule, dárků i rodinných návštěv. Pomůže vám zvládnout čas vánoční v pohodě a vše si naplánovat dopředu, abyste měli více času na odpočinek i na své blízké.

V knize najdete nejen užitečné seznamy a to-do listy, ale poradí vám i s vánočním rozpočtem, připomene české tradice, ukáže jak stylově zabalit dárky, a pomůže vám zaznamenat ty nejkrásnější momenty, které si tak budete moci uchovat i do budoucna. Jako bonus na vás čekají ručně kreslená přáníčka, jmenovky, balicí papír a další vánoční nezbytnosti.


Vánoční Playlist

Chcete si k vánočnímu plánování či tvoření pustit náš vánoční playlist?
Jak jsme v knížce slíbily, zde vám přinášíme rovnou dva – český a anglický .


   

Ke stažení


Pro ty z vás, které se do knížky nepovedjou jsme připravily pár listů ke stažení, které si můžete vytisknout a do knížky vložit. První je určen pro milovníky pečení a vaření, kteří si potřebují zaznamenat více receptů než se do knížky vešlo. Ta druhá pro ty, kteří plánují poslat dopis Ježískovi a nechtějí aby zůstal pouze na stránkách knížky.